Nawigacja

Aktualności

Jak można uczyć o stanie wojennym? – szkolenia dla nauczycieli (20 i 23 listopada 2021)

Zapraszamy nauczycieli historii i WOS na szkolenie, dla którego impulsem jest 40. rocznica wprowadzenia stanu wojennego w Polsce.

  • Szkolenie - Jak można uczyć o stanie wojennym?

Zapraszamy nauczycieli historii i WOS na szkolenie, dla którego impulsem jest 40. rocznica wprowadzenia stanu wojennego w Polsce. Spotkanie będzie okazją do wymiany doświadczeń, pomysłów oraz dyskusji. Przedstawimy także materiały gromadzone lub stworzone przez IPN oraz kilka inspiracji metodycznych. Szkolenie poprowadzą edukatorzy IPN: dr Zofia Fenrych i Jakub Wojewoda.

Szkolenia odbędą się w dwóch formułach – 20 listopada [sobota] w godzinach 10.00-14.00 odbędzie się szkolenie stacjonarne w Przystanku Historia IPN w Szczecinie (Pl. Brama Portowa 1 – „Posejdon”, I piętro). Natomiast 23 listopada [wtorek] w godzinach 15.00-19.00 odbędzie się szkolenie online za pośrednictwem platformy MS Teams. Szczegółowe informacje zostaną przesłane zgłoszonym uczestnikom.

Ilość miejsc na oba szkolenia jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmujemy tylko za pośrednictwem formularza elektronicznego:

W razie pytań zachęcamy do kontaktu: zofia.fenrych@ipn.gov.pl

Zapraszamy!

 

do góry