Nawigacja

Aktualności

Spacer edukacyjny po Cmentarzu Centralnym w Szczecinie „Szlakiem pomników polskiej pamięci”

Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej i Oddziałowe Biuro Upamiętnienia Walk i Męczeństwa IPN w Szczecinie zapraszają do zapoznania się z historią szczególnych miejsc pamięci w wymiarze regionalnym i ogólnokrajowym znajdujących się na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie. .

  • Spacer Cmentarz

Zapraszamy uczniów i nauczycieli szkół podstawowych (kl. VII-VIII) i średnich do udziału w spacerze edukacyjnym po Cmentarzu Centralnym w Szczecinie „Szlakiem pomników polskiej pamięci” organizowanym przez Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej IPN w Szczecinie i Oddziałowe Biuro Upamiętnienia Walk i Męczeństwa IPN w Szczecinie.

Wydarzenie planowane jest w terminie od 24 do 28 października br. oraz od 2 do 4 listopada br. W trakcie spaceru uczestnicy zapoznają się z historią szczególnych miejsc pamięci w  wymiarze regionalnym i ogólnokrajowym znajdujących się na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie.

Planowany czas spaceru około 1,5 godziny. Maksymalna ilość uczestników w spacerze 40 osób. Zapisy przyjmowane są do 21 października br. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia przyjmowane są przez Pana Marcina Łatacza na skrzynkę pocztową: marcin.latacz@ipn.gov.pl

do góry