Nawigacja

Aktualności

VIII Turniej Historyczny SZARE SZEREGI – Szczecin, 21 kwietnia 2017

21 kwietnia 2017 r. w auli I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Curie-Skłodowskiej odbył się VIII Turniej Historyczny SZARE SZEREGI. W trzech rundach zmierzyli się uczniowie z kilkudziesięciu szkół województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. Ostatecznie do finału zakwalifikowało się sześć drużyn. Klasyfikacja wygląda następująco:

I miejsce i tytuł Mistrzów Turnieju zdobyła drużyna "Wyrewolwerowani Rewolwerowcy" z PSP w Zwierzynie pod opieką p. Magdaleny Szurko-Kiona

II miejsce i tytuł I Wicemistrzów Turnieju zdobyła drużyna "Mali Żołnierze" z SP nr 8 w Policach pod opieką p. Barbary Witkowskiej

III miejsce i tytuł II Wicemistrzów Turnieju zdobyła drużyna "Alianci" z SP nr 74 w Szczecinie pod opieką p. Joanny Król

Finalistami Turnieju są:

drużyna "Batalion Osiemnastka" z SP nr 18 w Szczecinie pod opieką p. Kamili Zacharek

drużyna "Gryf" SP nr 37 w Szczecinie pod opieką p. Jarosława Bojara

drużyna "Waleczne Orły" z SP nr 1 w Choszcznie pod opieką p. Iwony Cedro.

Komisja Turniejowa obradowała w składzie: dr Paweł Skubisz (przewodniczący), Grzegorz Czapski, Katarzyna Rembacka oraz dr Wojciech Wichert.

Turniej został objęty patronatem Kuratora Oświaty w Szczecinie.