Nawigacja

Aktualności

„Jak można uczyć o polskim XIX wieku?” – szkolenie on-line dla nauczycieli – 28 listopada 2020

  • polski XIX w. 1 (1)

Zapraszamy nauczycieli przedmiotów humanistycznych w szkołach ponadpodstawowych. Szkolenie odbędzie się za pośrednictwem platformy zoom – 28 listopada 2020 r. (sobota) w godzinach 10.00-14.00 (wliczone są przerwy). Ilość miejsc jest ograniczona, ale jeśli zainteresowanie będzie większe uruchomimy kolejne terminy. O zakwalifikowaniu się lub nie na szkolenie poinformujemy mailowo. Zakwalifikowani uczestnicy otrzymają przed szkoleniem link do spotkania na platformie zoom (aplikację warto przed szkoleniem zainstalować na komputerze). Szkolenie poprowadzą: Paulina Bałecka, dr Zofia Fenrych i Mateusz Lipko (koordynator projektu "Polski gen wolności"). 
Niezbędnym wymogiem uczestnictwa jest sprawny internet oraz możliwość uruchomienia kamerki w komputerze. Szkolenie nie będzie nagrywane. Wszyscy uczestnicy otrzymają dostęp on-line do wielu materiałów, a także produkty „materialne” (materiały edukacyjne „Polski gen wolności”).
Zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz, który znajdą Państwo tu: https://www.interankiety.pl/f/vED1JA7G [w razie problemów, prosimy o kontakt zofia.fenrych@ipn.gov.pl ].

do góry