Nawigacja

Aktualności

IV Edycja konkursu „Wokół symboli narodowych” – wyniki

W IV edycji konkursu „Wokół symboli narodowych” wzięło udział 1567 uczniów ze 119 szkół z województwa zachodniopomorskiego oraz lubuskiego.

W tegorocznej edycji konkurs zorganizowano w jednej kategorii wiekowej (obejmującej uczniów klasy 2-3 szkoły podstawowej).

 

Wyniki:

·         I miejsce zajęło 56 uczestników, którzy osiągnęli maksymalną ilość 36 pkt. W nagrodę otrzymają grę planszową „Twórcy Niepodległości”, koszulkę i linijkę z nadrukiem #MojaNiepodległa oraz imienny dyplom.

·         II miejsce zajęło 236 uczestników, którzy osiągnęli wynik w przedziale 35-33 pkt. W nagrodę otrzymają koszulkę i linijkę z nadrukiem #MojaNiepodległa oraz imienny dyplom.

·         III miejsce zajęło 958 uczestników, którzy osiągnęli wynik w przedziale 32-24 pkt. W nagrodę otrzymają worek sportowy i notes z nadrukiem #MojaNiepodległa oraz imienny dyplom.

·         Wyróżnienie zdobyło 317 uczestników z wynikiem w przedziale 23-0 pkt. W nagrodę otrzymają worek sportowy i kredki z nadrukiem #MojaNiepodległa oraz imienny dyplom.

 

Dziękujemy wszystkim koordynatorom i nauczycielom za zaangażowanie oraz uczciwe i zgodne z regulaminem przeprowadzenie konkursu w szkołach!

Szczegółowe wyniki wysłane zostaną do szkół pocztą wraz z nagrodami i dyplomami w styczniu 2019 r. Wcześniejsze udostępnienie wyników jest możliwe na wniosek koordynatora za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wszelkie pytania związane z konkursem prosimy kierować na adres koordynatora konkursu: maciej.frycz@ipn.gov.pl.

 

do góry