Nawigacja

Aktualności

Obchody 100. rocznicy Odzyskania Niepodległości i 30. rocznicy Strajków z 1988 r. – Szczecin, 2 września 2018

W ramach obchodów 100. rocznicy Odzyskania Niepodległości i 30. rocznicy Strajków z 1988 r. oraz nie zapominając o 79. rocznicy wybuchu II wojny światowej i 38. rocznicy podpisania porozumień sierpniowych Oddział IPN w Szczecinie oraz Hotel Vulcan w Szczecinie zapraszają na koncert zespołu Fabryka

Koncert odbędzie się 2 września 2018 r.  o godzinie 18:00 w Hotelu Vulcan (ul. K. Druckiego-Lubeckiego 6A). Darmowe wejściówki na koncert od 2 sierpnia 2018 r. są do odebrania w Hotelu Vulcan (http://hotel-vulcan.pl/). Koncertowi towarzyszyć będzie strefa edukacyjna IPN. 

Liczba wejściówek jest ograniczona, decyduje kolejność odbioru. 

FABRYKA to zespół założony w 2004 roku w Warszawie, z inicjatywy wokalisty kompozytora i autora tekstów - Sylwestra Domańskiego. Łączy klasyczny rock z brzmieniami elektronicznymi i poezją. Tworzy muzykę do własnych słów, jak i do wierszy takich poetów jak: Wyspiański, Baczyński, Gajcy, Szczepański.

W tym roku w związku z obchodami stulecia niepodległości zespół Fabryka przygotował repertuar na koncerty tego jubileuszu. Program ten, to w większości poezje, które są naszym dziedzictwem narodowym, o którym warto przypominać publiczności. Oprócz utworów z płyty „Sierpień” (z poezjami Baczyńskiego, Gajcego, Szczepańskiego i innych) na koncertach będzie można usłyszeć kilka niespodzianek w aranżacji Zespołu, a także najnowszy singiel – „Na Wołyniu”.

W skład zespołu wchodzą:

Sylwester Sly Domański - śpiew,
Wojtek Ruciński- gitara basowa,
Radek Chwieralski - gitary,
Olek Musiałowski – instrumenty klawiszowe,
Vlodi Tafel – perkusja.

Więcej informacji o zespole znajdą Pańswo na stronie http://fabryka.band/

do góry