Nawigacja

Aktualności

II Ogólnopolski Festiwal Piosenki Niezłomnej i Niepodległej im. Henryka Rasiewicza KIMA – Szczecin, 27–29 października 2017

W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej. Jest to szczególny konkurs piosenki, tematycznie usytuowany w historii Armii Krajowej, Żołnierzy Wyklętych oraz wydarzeń II Wojny Światowej, odbywający się w dwóch etapach: wojewódzkim oraz ogólnopolskim.

27-29 października 2017 roku w Ogrodzie Zimowym Akademii Sztuki w Szczecinie odbędą się eliminacje wojewódzkie Festiwalu. Inicjatorami przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Passionart oraz Fundacja Armii Krajowej wspólnie z Instytutem Pamięci Narodowej. Propozycja ta skierowana jest przede wszystkim do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, jednak zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby wziąć udział w tej muzyczno-historycznej przygodzie.

Zwycięzcy eliminacji wojewódzkich wezmą udział w eliminacjach na szczeblu ogólnopolskim, które odbędą się w dniach 10-12 listopada w Krakowie.

Zapytania dotyczące zgłoszeń należy kierować pod adres mateusz.lipko@ipn.gov.pl lub festiwalpnin@gmail.com.

do góry